Jesienny spacer

16:51


Jesień w tym roku nie bardzo rozpieszcza. Mimo wszystko staramy się łapać te liche promienie słońca i spacerować. Odwiedzamy też place zabaw, chociaż dzieci jak na lekarstwo, nawet na weekendach. Dzisiaj mamy dla Was kilka jesiennych kadrów :)


Na spacerek wybraliśmy się do pobliskiej miejscowości. Mały spacerek przy lesie, plac zabaw, wypad na zalew gdzie jest full wypas plac zabaw - cud, miód i orzeszki. Przyznam Wam, że lubię takie małe miejscowości. Niby każdy każdego zna, każdy o każdym plotkuje, ale wydaje mi się, że jest większy... spokój :) A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Z roku na rok coraz bardziej utwieram się w przekonaniu, że jesień, to moja ulubiona pora roku. Kilka lat temu, gdy byłam młodsza czekałam na wiosnę, która niosła zapowiedź lata. Teraz coraz bardziej oczekuję jesieni. Spadających liści, feeri kolorów, zbierania kasztanów, siedzenia pod kocem z kubkiem ciepłej herbaty, moich ulubionych ciepłych swetrów... Mimo tego, że jesień niesie ze sobą odrobinę smutki i melancholii, dla mnie jest stanowczo najpiękniejszą porą roku :)

PS. Na zdjęciu wyżej Fabi miesza zupę czarownicy! :))
Zobacz również

0 komentarzy

Subscribe