Pasje Fabisia - Disney Mega Kolekcja WIKKEEZ

09:20


Chyba najfajniejszą rzeczą, która może nam się przytrafić jest jakaś pasja bądź hobby. Pamiętam, że ja jako dziecko bardzo lubiłam zbierać pocztówki i do dziś bardzo miło to wspominam. Dlatego chciałam, żeby i Fabi miał swoje hobby. Znalazł je sam, całkiem przypadkiem. Widzicie je na zdjęciu wyżej :) Dlatego dzisiaj na jego prośbę (!! :)) przygotowałam notkę o figurkach serii Wikkeez. 

Pamiętacie jeszcze z jaką pasją Fabiś zbierał kolekcję aut PRLowskich? Nadal je lubi i ciągle powtarza, że musimy kupić nowe auto i będzie to... maluch :) Jednak autka po 2 latach są już bardzo mocno wyeksploatowane i syno nie chce tak często się nimi bawić. Bo a to nie ma reflektora, a to plastikowy zderzak pękł. Szkoda, ale nic nie poradzimy, że w sklepach wszystko made in china.


Kilka tygodni temu Fabiś na zakupach przyniósł mi jakieś foliowe opakowanie i zapytał czy mu je kupię. Cena ok, bo tylko 3,99 zł a w środku miały być 2 figurki. I tak za każdym razem podczas zakupów brał sobie jedno opakowanie, aż w końcu figurek mieliśmy tyle, że dokupiliśmy na nie kolekcjonerskie pudełko :)

Figurki są do kupienia w sklepach spożywczych takich jak Delikatesy Centrum, Gama, ABC, Lewiatan, Groszek, Eurosklep oraz Inmedio. Tak jak wyżej wspomniałam można kupić zapakowane dwie figurki w cenie 3,99 zł lub zakupić promocyjne artykuły oraz zrobić zakupy za minimum 30 zł i dostać za darmo jedną figurkę (ale nam się jeszcze nie udało, bo nie kupujemy przetworzonych produktów, a to one do tej pory dawały figurki). 

W naszej kolekcji jest coraz więcej figurek. Niektóre mamy już nawet w wersji podwójnej i potrójnej, bo im więcej ich mamy tym trudniej wylosować nowe :) Ale nie poddajemy się! Pewnie mogłabym w internecie dokupić pojedynczo te figurki, których nam brakuje, ale... Widzieć radość własnego dziecka, gdy odnalazł nową, której mu brakowało - bezcenne. Zapytacie pewnie co z tymi, które mamy w większej ilości. Fabi bawi się wszystkimi i twierdzi, że im ma ich więcej, tym lepsza zabawa. Także u nas nic się nie marnuje :)

Figurki pokazały też Fabiemu postaci, których wcześniej nie znał z bajek. Między innymi Mulan i Mushu czy Kermita. Ja sama zapomniałam o tych bajkach, a figurki odświeżyły mi pamięć, dzięki czemu w kolejce do oglądania na jesienne wieczory mamy właśnie Mulan, Pocahontaz czy Piękną i Bestię :)

Figurki, które są w Mega Kolekcji to: Miki, Minnie, Kaczor Donald, Pluto, Figment, Buu, Mike Wazowski, Luigi, Maniek, Wiola, Jack-Jack, Bella, Bryczek, Mulan, Mushu, Zła Królowa, Śnieżka, Kot z Cheshire, Biały Królik, Kermit, Piotruś Pan, Olaf, Heinz Dundersztyc, Aurora, Simba, Cruella de Mon, Świerszcz Hipolit, Lilo, Marie, Sebastian. Tych pogrubionych na dzień dzisiejszy nam brakuje :)Zobacz również

2 komentarzy

  1. :)super pasje synka....tez lubie kolekcjonowac wiele rzeczy:)hihi wiec go popieram)pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. U mnie zaczęło się od... pocztówek :D Też pozdrawiamy :))

      Usuń

Subscribe