Najlepszy przyjaciel przedszkolaka? Słoń! Elmer - Wielka księga przygód

12:38


Czy jest tutaj ktoś, kto nie wie jak wygląda słoń? Każdy wie. Słoń ma trąbę, duże uszy i jest bardzo bardzo ciężki. A co by było, gdyby nagle słonie zaczęły być w... kratkę? :) Dzisiaj chcemy Wam przybliżyć kilka przygód takiego ciekawego słonia o imieniu Elmer. Jesteście ciekawi? :)Od razu muszę Wam się do czegoś przyznać. Elmer jest w naszej biblioteczce już od ponad roku! Niestety długo, bardzo długo Fabi kompletnie nie był nim zainteresowany. Już nawet myślałam o puszczeniu książki dalej w świat skoro mojego syna nie zainteresowała. Aż tu pewnego dnia usłyszałam magiczne "poczytaj mi o słoniu!". I tak się zaczęła wielka przygoda małego człowieka i słonia w kratkę.

Książka jest bardzo kolorowa, tak jak sam Elmer. Czyta się ją szybko, a historyjki bardzo wciągają. Są takie w sam raz, ani nie za długie, ani nie za krótkie, przez co nie męczą dzieci. W książeczce znajdziecie 4 opowiadania takie jak: Elmer i Wilbur, Elmer i zagubiony miś, Elmer i dziadek Eldo, Elmer i tęcza. Co w tym najpiękniejsze - mają mądry przekaz. Od razu skradły nasze serducho. A syn codziennie do snu prosi właśnie o Elmera, jego ukochanego słonia :)

" - Nie wiedziałeś? - zdziwił się słoń w kratkę. - Nie trzeba się wyróżniać, aby być wyjątkowym. Każdy miś jest wyjątkowy, zwłaszcza dla swojego właściciela."

Elmer. Wielka księga przygód - David McKee
wyd. Papilon
oprawa twarda

Zobacz również

0 komentarzy

Subscribe