XII PARADA MIKOŁAJÓW

12:03



W minioną dzielę w naszym mieście po raz kolejny została zorganizowana Parada Mikołajów. I jak co roku, nie mogło nas na niej zabraknąć. To już 4 parada, w której Fabiś bierze udział. Podczas pierwszej miał tylko 5 miesięcy :) Ale ten czas szybko mija! 

W tym roku była rekordowa ilość pojazdów, ogromna ilość motorów, wow! Fabi przeszczęśliwy, bo Mikołaje rzucały cukierki. Do tego tyle różnych pojazdów! I straże pożarne, ambulansy, radiowozy, quady, motory, zabytkowe i sportowe auta, skutery. Szczęściu nie było granic :)











Po przejeździe pojazdów stwierdziliśmy z Fabim, że pojedziemy na miasto zobaczyć imprezę Mikołajkową. Niestety uciekł nam autobus i okazało się, że trzeba iść na piechotkę. Fab dotarł, chociaż narzekał, że daleko :P Na mieście czekały pojazdy i Mikołaje. Można było pozwiedzać ambulans, wozy strażackie, radiowozy. Najpierw Fabi bał się wchodzić do aut, później troszkę się rozluźnił, gdy podeszliśmy do Mikołaja na quadzie. Dostał też cukierka i od razu wróciła mu pewność siebie. Zwiedzaniom aut nie było końca. Szkoda, że nie wzięłam ze sobą aparatu. Zdjęcia tylko z telefonu :)








Zobacz również

0 komentarzy

Subscribe