GDZIE JESTEŚMY, GDY NAS NIE MA?

17:54

Witajcie Kochane :)
W ostatnim czasie w ogóle nie było nas w blogosferze. Myślę, że powolutku będę tutaj do Was wracać. Podładowałam swoje twórcze akumulatory, sporo myślałam i chyba wiem, w którym kierunku chcę podążać na blogu. O moich przemyśleniach w dalszej części notki :)
Uczelnia. Oto odwieczny problem braku czasu :D Już w połowie maja wejściówki, terminy zaliczeń, potem w czerwcu zerówki i egzaminy. Na szczęście sesję zaliczyłam w tym roku w terminach zero, bez konieczności myślenia o kampanii wrześniowej. Jedynie podeszłam ambitniej do tematu i kilka ocen poprawiłam na wyższe. Jak już się uczyłam, to szkoda było zmarnować te godziny ślęczenia nad notatkami. 

Kolejnym zajmowaczem czasu okazały się być praktyki studenckie. Mój kierunek, jest kierunkiem praktycznym. Wobec tego przez 6 semestrów nauki musimy odrobić 600 godzin praktyk. Na wakacjach jest to 200 godzin, czyli cały miesiąc. W tym roku praktykę odbywałam w agencji detektywistyczno-ochroniarskiej i dzięki poznanym tam pracownikom (a prywatnie sympatycznym ludziom), uważam ten czas za najlepsze praktyki, jakie do tej pory miałam :)

Co porabiamy aktualnie? Staramy się jak najwięcej przebywać na świeżym powietrzu. Oczywiście na ile pozwala ten upał :) Spacerujemy, zwiedzamy, chodzimy na lody. Wieczorami czytamy, obydwoje. W końcu udało mi się znaleźć czas na lekturę, więc nadrabiam. Myślę, że ostatnie dwie pozycje, które przeczytałam z chęcią przybliżę Wam na blogu :)

Co dalej z blogiem? Z pewnością będzie dalej. W luźnej i nie tylko formie. Postaram się chociaż raz na kilka dni umieścić coś nowego, nie chcę aby blog umarł śmiercią naturalną - zbyt wiele dla mnie znaczy. Jednakże powoli dojrzewam do decyzji o zmianie adresu bloga. Nazwę mam już w głowie, więc wypatrujcie zmian. Będą z pewnością stopniowe :)

Na dzisiaj tyle wywodu. Dajcie znać, co słychać u Was :)

PS. Znajdziecie nas na snapchat oraz na instagramie pod nickiem soleilkax :))

Zobacz również

0 komentarzy

Subscribe