NOWOŚCI DOMOWE, CZYLI CO SIĘ U NAS POJAWIŁO. BIEDRONKA I PEPCO

15:45

Dzisiaj przygotowałam dla Was luźny i przyjemny post. O nowościach w naszym pokoju. Biedronka pozytywnie mnie zaskoczyła w ostatnim czasie, tak samo jak Pepco. W związku z tym trochę się obkupiłam. Troszkę zmieniłam. Jest coraz bardziej po mojemu. Jeśli jesteście ciekawe naszych nowości, to zapraszam do dalszej części notki :)
Zmiany zaczęłam przede wszystkim od udoskonalenia Fabisiowej biblioteczki. Od dawna nie podobał mi się sposób przechowywania naszych książek. W związku z tym zamówiłam drewniane półki, podobne do tych kultowych Ikeowskich. Nasze są masywne, o długości dla nas idealnej. Znajdują się na nich ulubione Fabiniowe książeczki, w tym trzy nowości - Elmer i dwie opowieści o Maszy i Niedźwiedziu :)


Kolejna nowość, to ażurowa osłona na kwiatek. Również Ikeowski hit. Od dawna bardzo mi się podobała, jednak do najbliższej Ikei mam 160 km :/ Na szczęście jakiś czas temu Biedronka rzuciła takie osłonki. W sumie wzięłam trzy, każda innej wielkości. Dwie zostały u nas w pokoju, trzecia stoi u mojej siostry. Są bardzo urocze :)


W Biedronce pojawiły się też plastikowe, elastyczne kosze. Jeden wzięłam z myślą o koszu na śmieci. Drugi służy jako... Kosz na zabawki. Jest rewelacyjny. Pojemny, łatwy w czyszczeniu, nic się nie połamie. To mój zakup, z którego jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.


Kolejną nowością jest flakonik z Pepco. Właściwie kupiłam go przypadkiem, bo stłukłam w nim szklaną rurkę i zostałam do tego zmuszona ;) Nawet nie wiedziałam, że to flakon, a długo zastanawiałam się do czego służy :D Na szczęście syno jest zachwycony i jest to jego "gomek" skrytka. Stoi na parapecie i póki co kwitnie srebrną gwiazdą betlejemską. Muszę poszukać jakiegoś ładniejszego kwiatka :D


Na Fabiniowej komódce też kilka zmian. Pojawił się oprawiony, własnoręcznie wykonany w żłobku przez Fabinia muchomor. Jest piękny i bardzo mi się podoba. Do tego skarbonka domek, na którą polowałam od dawna i w końcu dorwałam ją w Pepco na przecenie ;) Mała ażurowa osłonka z Biedronki służy do przechowywania kredek. Do tego moja stara szkatułka z biżuterią oraz wazonik z ulubionym bzem. Pięknie pachnie w całym pokoju <3 Szkoda, że sezon powoli się kończy...
Półki - na zamówienie
Ażurowe osłonki - Biedronka
Skarbonka domek - Pepco
Flakonik domek - Pepco
Kosz na zabawki - Biedronka


Jak Wam się podobają te drobne zmiany? :)

Zobacz również

0 komentarzy

Subscribe