TYDZIEŃ W ZDJĘCIACH. SRU MAJ TELEPFOŁN

23:15

Trudny czas przed nami. Czasu mało, malusieńko. Słoneczko za oknem kusi długimi spacerami... To i blog troszkę cierpi. Ale za to mam dla Was sporo fajnych zdjęć. Lubicie je, prawda? :D


Bo tak właściwie dobry picspam nie jest zły! A ja mam dla Was dużo fotek (wszystko przez zeszłotygodniowe święta).

 Najlepsze prezenty, to te robione sobie przez siebie :D Jestem strasznie wybredna w kwestii biżuterii. Lubię klasykę, co niby powinno być ułatwieniem, ale... Np nie każde kolczyki podobają mi się na moich uszach. A do tego jestem uczulona na przeróżne stopy metali... Także planowana wizyta u jubilera tym razem się udała i wyszłam z takimi cacuszkami w uszach :)

Wiosna, w końcu czujemy za oknem wiosnę :)

Dorwałam dwa pędzle na promocji w Naturze. Obydwa z firmy Killy'S. Jeden do podkładu dla MB, drugi skośny do różu dla mnie. MB stwierdziła, że to najlepszy pędzel ever :) Pędzle są z włosia syntetycznego.

Zakupiłam sobie boskie, cienkie rurki Mango. Jakie było moje zdziwienie, gdy ledwo dopięłam się w pasie (wzięłam w ciemno rozmiar 0, bo 34 zawsze odstaje mi w pupie ;/). Ale po zrobieniu pięciu przysiadów lekko się naciągnęły i jest ok. Jestem z nich zadowolona :)

 Śmieszki heheszki :) Usłyszałam dziś od sąsiadki, że Fab jest mega pozytywnym dzieckiem, bo wiecznie jest uśmiechnięty. To dobrze :D To znaczy, że nie słyszy wieczornych walk i płaczu dot. mycia zębów. A przy wypróżnianiu, to już w ogóle. Pewnie niektórzy sąsiedzi myślą, że maltretuję dziecko.

Relaksik. Syn mnie rozpieścił i bawił się całkiem SAM :) Rzadko spotykany widok ;) 

Prawie lato! Takie temperatury były u nas wczoraj. Dzisiaj już ciutkę zimniej, ale jest nadal przyjemnie. Aż żal nie wyjść z domu :)

Selfiaki muszą być :D

 Takie moje najdroższe, najpiękniejsze i najukochańsze serduszko. O <3
 Tak się syn cieszył z ciepełka, że nie mógł usiedzieć nawet 15 sekund na tyłku. Biegał po tym placu zabaw, jak szalony :))

Niby od jutra zaczyna się Gra o Tron... Ale utknęłam gdzieś po środku Merlina. I nie mogę się doczekać nadrobienia serialowych zaległości. GoT poczeka, aż załadują go w neta, najlepiej z lektorem :D

Takie selfie robi Fab i wrzuca na insta :D

Znajdź Fabisia - czyli dziecko zrobiło sobie noc i poszło spać. Na 4 (!!) godziny.


Rano bajka musi być ;)
 Plecak "bekpak bonka" na spacerze musi być. Bo Dora ma ;) Przy okazji mogę mu tam wrzucić jakąś przegrychę. Przydaje się :)

Oglądacie Project Runway? Komu kibicujecie? Ja trzymam kciuki za Patryka. Uroczy jest :D

#mothersredlipsrulez czyli instagramowa akcja. Mamuśki się łączą i są seeeeksi!


Więcej zdjęć znajdziecie na naszym insta @misiowamama

A jak minął Wasz tydzień? :)Zobacz również

0 komentarzy

Subscribe