ULUBIEŃCY BLOGOWI OSTATNICH MIESIĘCY

13:43

Dawno nie było takiego wpisu, a wśród moich ulubieńców blogowych pojawiło się kilka fajnych pozycji. Z pewnością wartych uwagi. W związku z tym, chciałam podzielić się z Wami kawałkiem naszej ulubionej sieci :)


Kolejność jest przypadkowa. Nie ma tutaj blogów, które lubię bardziej i mniej. Każdy jest wart uwagi w tym samym stopniu :)


Uwielbiam bloga Agaty. To kompedium laktacyjnej wiedzy. Agata inspiruje mnie do tego, żeby pokazywać, że karmienie piersią jest normalną i naturalną rzeczą. Dzięki niej nie wstydzę się tego, że nadal karmię piersią, jestem z tego dumna. Mam nadzieję, że Agata wyda kiedyś książkę, którą będę mogła polecać każdej mamie. Póki co polecam jej bloga. I polecam go także mamom karmiącym mieszanką - bo warto się edukować i wiedzieć, jakie mity o karmieniu piersią krążą także wśród personelu medycznego.Bardzo lubię bloga Anity. Dla mnie jest to blog przede wszystkim o zdrowiu, przez to, że Anita przybliża składy kosmetyczne oraz poleca kosmetyki warte uwagi. I nie zawsze są to kosmetyki górnopółkowe. Po przejrzeniu Sroczych analiz można się zdziwić, jakimi świństwami karmią nas koncerny kosmetyczne. Dodatkowo na blogu Anity znajdują się recenzje książek. Takich, które można zaliczyć jako perełki. Lubię oglądać nawet same zdjęcia ich treści :)Jakoś przypadkiem trafiłam na bloga Doroty i... przepadłam. Jest to z nazwy blog lifestylowy, ale dla mnie jest on mobilizacją. Serio. Mobilizuje mnie do działania, do rozwoju. Uczy czym jest dobra fotografia i minimalizm. Lubię bloga Doroty właśnie za prostotę i zaszczepianie we mnie chęci do wszystkiego. Polecam i Wam zapoznać się z jego treścią :)
U-WIEL-BIAM!. Serio! To mój ulubiony blog parentingowy od kilku miesięcy. Uwielbiam Kaśkę, Mańkę i Starego (:D) za ich poczucie humoru. Za to, że gdy za oknem plucha, to mi po ich kolejnej przygodzie banan nie schodzi z twarzy. Za lekkość pióra. Jeśli ich nie znacie, to żałujcie i nadrabiajcie zaległości :)

Jeden z garstki blogów modowych, które czytam. Podoba mi się styl Karoliny. Szanuję każde jej dokonanie. I troszkę z zazdrością patrzę, jak spełnia się w tym, co tak kocha. 

Koniecznie napiszcie czy znacie te blogi :)
Może podrzucicie mi swoich blogowych ulubieńców?

Zobacz również

0 komentarzy

Subscribe