KTO PROWADZI? WHO'S DRIVING? - LEO TIMMERS

15:05

Dziś na naszym blogowym świeczniku kolejna książeczka. Tym razem przybliżymy Wam świat  zwierząt, zagadek, dźwięków i różnych pojazdów Ciekawi? :)


To kolejna książka interaktywna na naszej półeczce. W środku znajdziecie zagadki dotyczące różnych pojazdów. To świetna zabawa dla "kumatych" dzieci, rozwojowo w zbliżonym do Fabisiowego.

Na czym polegają zagadki? Każda podzielona jest na cztery strony. Strona pierwsza zawsze jest pytaniem - Kto prowadzi? Ukazuje cztery zwierzątka ubrane w stroje robocze. Strona druga, to podpowiedź, czyli pojazd, którym owe zwierzątko jeździ. Strona trzecia, to rozwiązanie zagadki. Mamy tutaj nazwę zwierzaka, który prowadzi dany pojazd oraz pokazany dźwięk, jaki dany pojazd wydaje. Strona czwarta pokazuje odjeżdżającego bohatera zagadki :) Zagadek jest łącznie 7.

Wszystko to zawarte jest w dwóch językach. Mamy do wyboru możliwość czytania w języku polskim lub angielskim. To z pewnością fajna alternatywa dla rodzin mieszanych :) Ale także fajne wprowadzenie w naukę języka angielski, który nasze maluszki mogą oswajać od maleńkości.

Fabi chętnie rozwiązuje owe zagadki. Nie zawsze trafia (i robi to specjalnie! :D), a wtedy jest kupa śmiechu. I oczywiście udawanie dźwięków danego pojazdu, sprawia mu to dużo radości!

Z czystym sumieniem polecamy. Lektura warta uwagi :)


Kto prowadzi? Who's driving? - Leo Timmers
Oprawa twarda
Wyd. Babaryba

Zobacz również

0 komentarzy

Subscribe