JAK NAM MINĄŁ TYDZIEŃ? O, CHOROBA!

16:05

No, to Fabi się rozchorował. Czeka nas jutro wizyta u lekarza. Póki co dziecko sobie spokojnie usnęło, więc mam chwilę na skrobnięcie. Podsumuję cały tydzień, więc zapraszam na zdjęcia :)


"Boto Boto Mumi" - czyli jedna z ulubionych bajek Fabisia, Umizoomi. Zawsze do śniadania. Świetna bajka. Fabiś nauczył się dzięki niej kształtów figur. Jego ulubionym kształtem jest... owal :)


Ja poszłam myć naczynia, a Fabi w tym czasie... ;) Trzy baby w domu, on rodzynek. Co się dziwić :D



 Taki maleńki Fabiś. Już go takim nie pamiętam. I te czarne włoski! I nasz kocyk, który dalej jest z nami! <3

Nie tak dawno w Biedronce były małe breloczki z bohaterami bajki Świnka Peppa. Udało mi się kupić Georg'a. Mieści się w autkach, więc Fabiś zabrał go na przejażdżkę do parku :D

Ja sprzątam, a on znosi pościel z całego domu O.o Syzyfowa praca... Wasze dzieci też tak nie lubią sprzątać?

I pomyśleć, że dzisiaj padał deszcz ze śniegiem. Jak ja już lato czułam :(





Zrobiłam oszukany sernik. Wyszedł całkiem fajny :) Im dłużej stał, tym był lepszy. Tylko opadł dziad jeden (a stygł w piekarniku!)



Po zabawie w sali zabaw (od tamtej pory jest chory :/) Fabi usnął o godzinie 16. Spał do 21 (!!), a potem szalał nie będę nawet pisać do której. Była ciekawa noc, z kolorowaniem Dory ;)


Robimy sobie wieczorami klimacik :)



Oglądałyście zaćmienie słońca? Ja robiłam fotki telefonem, odwróciłam aparat w opcjach na fotografowanie negatywem. Coś nie mogłam zdjęć rentgenowskich znaleźć w domu, to chyba dobrze świadczy :D

Mieliśmy iść na plac zabaw. Syn stwierdził, że woli spacer. Powłóczyliśmy się po osiedlu prawie 3h. Razem z ukochanym Ikeowskim dźwigiem :) Nawiasem, Syn zaprowadził mnie do sklepu budowlanego, tak pooglądać wystawę :D

Wstałam z bólem gardła. Była okazja do przetestowania dropsów Vicks. Działają, po jednym cukierku, jak ręką odjął. Cały dzień spokój, dziś wstałam bez żadnej chrypki, czy bólu. Także mogę polecić, ja z pewnością kupię normalne opakowanie. Skład ok, można brać przy kp.

Fabi, uśmiech!

Najlepsza zabawa jest w nocy! W szczególności, gdy mama zaczyna ścielić łóżko :P

Rysuje robaka. W ogóle jest zafascynowany wszelkim robactwem 🐛

Brudas piecze ciasto. Oczywiście musiał oblizać mieszadełka, a potem próbować ciasta :P





A jak minął Wasz tydzień?

Podobno znowu jakaś epidemia zapalenia płuc i oskrzeli. Mam nadzieję,że u Was zdrowo!





Zobacz również

0 komentarzy

Subscribe