ULUBIONE DZIECIĘCE APLIKACJE NA TELEFON / TABLET

16:35

Od jakiegoś czasu razem z Fabisiem znaleźliśmy fajną alternatywę na nudne wieczory w domu. Bo podczas choroby wszystko szybko się nudzi, na spacer wyjść nie można, więc trzeba jakieś atrakcje zapewnić. Z pomocą przyszedł Google Play i ciekawe dziecięce gry. Dzisiaj podzielę się z Wami naszymi ulubionymi. Wszystkie pokazane aplikacje są darmowe.
MEMOLLOW Coloring Pages

Android KLIK tutaj, IOS KLIK tutaj, Windows Phone KLIK tutaj

Świetna kolorowanka dla dzieci. Do wyboru jest wiele kolorów i narzędzia takie jak pędzel, kredka, gąbka oraz gumka do zmazywania. Za darmo jest jedna plansza z kilkoma postaciami do wyboru oraz jedna pusta karta. Cała reszta plansz niestety jest płatna. Bardzo podoba mi się w tej apce, że kolory bledną i przez to ładnie się cieniują, ucząc dzieci, że kolor nie jest równomierny. Całkiem, jak w rzeczywistości. Apka bardzo lubiana przez Fabisia.
BEEPZZ

Android KLIK tutaj

Gra dostępna niestety tylko na Androida. Szkoda, bo jest rewelacyjna. Do wyboru mamy kilka autek-zwierzątek oraz kilka plansz. Za darmo otrzymujemy autka kotka i pieska, a następne kupujemy za pieniążki zebrane podczas jazdy, podobnie jest z planszami. Gra jest prosta, ma 3 przyciski (przód, tył, skok). Fabiś zazwyczaj tylko jedzie do przodu, a i tak przechodzi każdą planszę :D I zbiera pieniążki na nowe auta. Od kilku dni to hit wśród gier.PUZZLE 4 KIDS - ANIMALS / PUZZLE 4 KIDS - FOOD

Android KLIK tutaj, Windows Phone KLIK tutaj, IOS KLIK tutaj
Android KLIK tutaj, IOS KLIK tutaj

Bardzo fajna aplikacja puzzlowa dla dzieci. Niedawno została zaktualizowana i dodano w niej język polski oraz kilka nowych plansz. Układa się bardzo łatwo, części są duże i przejrzyste. Po ułożeniu danego zwierzątka czy też owocu słyszymy nazwę w wybranym języku, przy zwierzątkach dodatkowo odtwarzany jest ich głos. Do wyboru jest bardzo dużo zwierzątek i artykułów spożywczych.
MEMORY MATCH - ANIMALS / MEMORY MATCH - FOOD

Android KLIK tutaj, IOS KLIK tutaj (wersja z autkami)
Android KLIK tutaj, IOS KLIK tutaj

Typowe memory dla dzieci. Do wyboru jest kilka plansz, do tego trzy kombinacje na 8, 12 lub 16 kafelków. Zwierzątka i jedzenie są te same, co w aplikacji z puzzlami. Bardzo przejrzyste i łatwe. Fabiś nie ma problemów z układaniem tych 8mio czy 12stu elementowych. Przy 16stce jeszcze troszkę się złości. Ale to fajna nauka cierpliwości, więc staramy się codziennie chociaż chwilkę sobie poukładać, w większości zwierzątka.
A może Wy polecicie nam jakieś fajne i ciekawe aplikacje? :)

Zobacz również

0 komentarzy

Subscribe