Winter is coming, czyli serial na zimowe wieczory

15:16

Zima się zbliża, dnie coraz krótsze, a wieczorami często nie ma co oglądać, gdy kończą się seriale w telewizji. W związku z tym przyszłam Wam polecić serial, który mnie osobiście oczarował, zachwycił i sprawił, że obudziła się we mnie żądza chcenia więcej i więcej oglądania, a tu... trzeba czekać na kolejny sezon aż do wiosny :D

Mowa tutaj o... Grze o Tron. Serialu, który podbił serca ludzi na całym świecie, w tym gwiazdom w Hollywood.  Został także pozytywnie oceniony przez krytyków. To już o czymś świadczy :)

O czym jest serial? Opowiada o Siedmiu Królestwach, państwie na kontynencie Westeros. Po latach spokoju, gdy zostaje obalony "Szalony Król", nagle umiera królewski namiestnik, a panujący król Robert Baratheon mianuje namiestnikiem swojego przyjaciela Eddarda Starka. Pierwszy sezon opowiada w większości o losach rodziny Starków. Jednak nie jest to historia sielankowa. Jest tu krew, pot i łzy, przemoc i ogromna dawka seksu. Każda postać ma swoją historię do opowiedzenia. Każdy z aktorów wzbudza emocje. Ba, jeden jest tak bezlitosny i okrutny, że przez tę jedną rolę nienawidzi go chyba każdy oglądający ten serial! 
Gra aktorka świetna, do tego rewelacyjne stroje, piękne kobiety, seksowni mężczyźni często pokazujący umięśnione pośladki :D :D (moimi faworytami są Jon Snow, Khal Drogo oraz Petyr Baelish).
Odcinki trwają 50 minut i... to mało! Akcja jest na tyle wciągająca, że czuję się zawsze niedosyt. Losy tych postaci wciągają, bardzo. Mam wrażenie, jakbym tam była, utożsamiała się z nimi. Niektórym kibicuję, innych nie lubię, niektórzy przyprawiają mnie o ciarki. Ale... Uwielbiam ten serial. Może nie od pierwszego odcinka, alejuż od drugiego, który wciągnął mnie niesamowicie. Na tyle, że w oczekiwaniu na piąty sezon zaczęłam czytać książkę, na podstawie której napisano scenariusz tego serialu. 

Jestem zachwycona, dlatego Wam go polecam.

A może już go oglądałyście bądź jesteście w trakcie? Dajcie znać w komentarzach :)

Zobacz również

0 komentarzy

Subscribe