To już dwa lata!

23:11

19 października dokładnie 2 lata temu stworzyłam Misiową Mamę. A swoją przygodę z blogiem o macierzyństwie zaczęłam od opisania tego, jak przebiegła moja ciąża. Bo już w trakcie jej trwania zastanawiałam się nad założeniem internetowego pamiętnika.

W niedzielę miną dwa lata blogowania. Ciężko mi uwierzyć, że to już tak długo jestem tutaj w tym miejscu. Cieszę się ogromnie z tego mojego kącika.

Mam takie swoje małe prywatne miejsce ze wspomnieniami. Bo niektóre rzeczy, najczęściej te błache zacierają się w pamięci. Dzięki temu miejscu mogę cofnąć się do naprawdę wspaniałych momentów mojego, naszego życia. I nie są to momenty tak ważne jak pierwszy uśmiech, pierwsze słowo, czy pierwsze kroki, a wspaniała, czasami męcząca proza życia. Mimo to wspominam. Zawsze z łezką w oku czytam o tym, jak to u nas było i ile się zmieniło.

Przez te dwa lata zmieniliśmy się. Ja stałam się bardziej dojrzała, a Fabiś z niemowlaka wyrósł na sporego gościa, który już za nie całe 2 miesiące skończy 2 i pół roku!

A wszystko to skrzętnie udokumentowałam na tych kartach. I mimo, że czasami ogarnia mnie "niemoc artystyczna", że czasami zastanawiam się jak inne mamy to wszystko ogarniają, że czasami padam i zamiast zerknąć choć na chwilę na bloga to od razu idę spać... To wiem, że każda notka o nas jest zapisem naszego życia, które może za 2 lata będę miło wspominać, może z łezką w oku?

Dziękuję Wam drodzy czytelnicy za te wspaniałe dwa lata z nami! Że czytacie, że piszecie. Bądźcie z nami nadal, tego sobie życzymy na kolejne lata blogowania :)

Karolina i Fabiś


Zobacz również

0 komentarzy

Subscribe