Dni Tarnobrzega 2014

23:30

Ostatnio jest mnie znacznie mniej w internecie. Powód prozaiczny - zaliczenie semestru letniego. W związku z tym nauki w bród, a czasu mało. Po przyjściu z uczelni muszę ogarnąć chałupę, siebie i Fabiego, pobawić się z nim, przejść na jakiś krótki spacer, po czym jest mycie i zasypianie. Ciężko mi nie zasypiać razem z nim ;) A usypia ostatnio bagatela po... 22. Także uczę się nocami, najczęściej trzymając powieki zapałkami, żeby mi się nie zamknęły... No, ale nie o tym miało dziś być.

Co roku, w ostatni weekend maja nasze miasto świętuje urodziny, wyprawiając 3 dniową imprezę z koncertami. Cała ta akcja odbywa się na terenach zielonych nad Wisłą, więc wstęp jest wolny i dla każdego. W związku z tym mieszkańcy naszego miasta, a także przyjezdni korzystają :) W tym roku w piątek 30 maja zagrały zespoły takie jak: RapAdub, Piersi i TSA. W sobotę 31 maja grali: TeBeG, ShataQS i Doda. W niedzielę 1 czerwca grali: My Madness, BOYS, Diana Ciecierska i Golec U Orkiestra.
My, jako ogromni fani disco polo udaliśmy się w niedzielę na koncert Boys. Tym bardziej, że grali o ludzkiej porze - godzinie 17. Potańczyliśmy pod sceną, postrzelaliśmy petardami, zjedliśmy zapiekanki i zadowoleni wróciliśmy do domu :) To pierwsze Dni Tbg, na których Fab był osobiście. 2 lata temu był w brzuszku i słuchał Perfectu, a w zeszłym roku nie wybieraliśmy się ;) Teraz już wiem, że syn kulturalnie się dokształcił i w przyszłym roku też może pójść ze mną na jakiś koncert. Bo było super!


Zobacz również

4 komentarzy

  1. U nas też była w ten weekend taka impreza, dla synka pierwsza, fajnie było :)

    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Słodzina z Niego ogromna! Koncerty są super! :)

    OdpowiedzUsuń

Subscribe