O koncercie charytatywnym dla Kacperka

13:28

Jak już wiecie z bloga i fanpejdżu wczoraj odbył się koncert charytatywny dla Kacperka. Razem z Fabisiem musieliśmy się na nim pojawić. Byliśmy jednak dopiero od połowy koncertu, czyli od godziny 15. Najpierw grał zespół Enigma, następnie były licytacje - Fab chyba rozniósłby salę z nudów :) Dlatego spokojnie pojechaliśmy sobie autobusem i spacerkiem doszliśmy do TDKu. Trafiliśmy na połowę licytacji, więc Fab troszkę się nudził i marudził, dlatego musieliśmy zajść na zaplecze i szukać tati. A tati miał zaraz grać. Tak, razem z MT bardzo się zaangażowaliśmy w koncert, więc jego zespół zagrał kilka piosenek. Po licytacjach właśnie odbył się koncert zespołu MT. Razem z Fabisiem tańczyliśmy pod sceną, a sam zespół porwał ludzi do tańca, więc było bardzo przyjemnie. MT gra muzykę w klimacie disco polo dance, także można potrzęść kuperkiem! Następnie mieliśmy przyjemność poznać Tomka i Magdę - rodziców maluszka oraz samego małego bohatera - Kacperka. Kacperek okazał się być malutkim i drobiutkim chłopczykiem o bardzo mądrym spojrzeniu. Przez cały czas trwania koncertu był bardzo grzeczny, z zainteresowaniem oglądał co się dzieje. Jest na prawdę bardzo uroczym chłopczykiem. Fabiś oczywiście Kacperka wygłaskał, porobił cacy, łapał za rączki i jakby mógł to by go zabrał do domu (razem ze mną!). Bardzo się cieszymy, że mieliśmy szansę się poznać i liczę na to, że jeszcze się zobaczymy i będziemy działać zbierając pieniążki dla Kacperka!
Po samym koncercie odbyło się losowanie nagród. Ponieważ każdy kupiony bilet (kosztował 5 zł) brał udział w losowaniu nagród. Udało nam się z Fabisiem wygrać 2 płyty After Party z autografami (jeden z naszych ulubionych zespołów!), zdjęcie z autografem Power Play (też lubimy!) oraz karnet na 4 wejściówki do szkoły fitnesu na dowolne lekcje (oj chyba skuszę się na zumbę :)) Także było fajnie! 
Żałuję tylko, że nie dopisała frekwencja, ale nie czarujmy się - termin i godzina koncertu były do bani. Niestety tylko w takich godzinach była wolna sala, którą udostępniono...

Zostawiam Was z kilkoma zdjęciami. Z samego koncertu zdjęć nie mam, bo... nie miałam czasu, tańczyłam z Fabisiem :) Jednak jak tylko jakieś dorwę, to zrobię Wam fotorelację!
Od lewej: Misiowa, Fabiś, MT, Tomek, Kacperek i Magda Serafin, Martyna Bela przewodnicząca wolontariatu


Razem z zespołem OPEN :)

Zobacz również

2 komentarzy

Subscribe