Tydzień w zdjęciach

22:53

Męczący tydzień za mną. Jeden dzień lepszy, drugi gorszy i tak całość się przeplata. Energię dnia dzisiejszego wykorzystałam na porządki, bo skoro na tygodniu nie mam tyle czasu, to czemu nie? Syn porozwalał wszystkie ciuchy, więc miałam pretekst do ich składania ;) Także wyżyłam się i teraz padam, oczy same mi się kleją...
PS. Kilka zdjęć z zeszłego tygodnia mi się zaplątało, więc będą dziś :)

Tydzień w zdjęciach

Wiosna, wiosenka. Jak jej nie kochać, kiedy tak pięknie robi się za oknami?


Mama relaksuje się u Baby Boni, czyli ulubiona kawa plus coś słodkiego ;)Nowości w biblioteczce Pana F. Mysi domek ma cudowne ilustracje, w których się zakochałam! Babo chce ma za to uroczy wierszyk, który od razu przywołał uśmiech na mojej twarzy. Ulica Czereśniowa nie podbiła mojego serca, ale Fab był nią nawet zainteresowany.


Urzekł mnie ich widok w cukierni, więc do domu przyniosłam dwie. Od tamtej pory wolę jednak domowe babeczki. Te nie dość, że miały bardzo słodki i mdły krem, to w biszkopciku posiadały po dwie ogromne rodzynki. Nie podbiły mojego serca. Ale wyglądają cudownie.


Najważniejsza przesyłka tego tygodnia, to nowe okulary. Nie mogłam się ich doczekać i nie zawiodłam się. Czuję się bardzo dobrze w takim lekko kocim fasonie :)Taką parkę mamy na... balkonie ;) Uwili sobie gniazdko w naszej choince i... wysiadują jaja. Czekamy na malutkie gołąbki. Fabiś jest nimi zachwycony, bo może je podziwiać z okna naszego pokoju. Także siedzi wlepiony w szybę i woła kaaa (kraa) :))
Praca w kuchni wre. Matka nikogo nie otruła, ba! Dziecko szczęśliwe, że borszcz i spaghetti mogło zjeść. Także jest dobrze. Kusi mnie wypróbowanie czegoś nieznanego, ale z drugiej strony boje się, że wywalimy wszystko w kosz, bo będzie niezjadliwe, bądź nie w naszym guście.


A tak przywitała mnie niedziela...

Ciekawe linki

Piosenka, która zdecydowanie chodziła za mną w tym tygodniu, to Margaret - Wasted
Ciekawe porównanie składu mleka kobiecego z mm.
Sernik, którego wypróbowanie baaardzo mnie kusi.
Podsumowanie blogów, które bardzo lubię i najchętniej czytam.

A jak Wam minął ten tydzień?

Zobacz również

16 komentarzy

Subscribe