Poczytaj mi mamo. Księga pierwsza

15:12Śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia daktyli. Jeż Kolczatek znajdujący dom na zimę w berberysie. Kłopoty ze snem kota Filemona. Niebieska dziewczynka wykradająca się nocą z obrazka... Te obrazy nigdy nie opuściły naszej wyobraźni. Zebrane w kilku tomach najpiękniejsze książeczki, które przez lata ukazywały się w serii "Poczytaj mi, mamo".
W "Poczytaj mi, mamo. Księdze pierwszej" otwieramy drzwi do pełnego magii i nostalgii królestwa naszego dzieciństwa.


Razem z synem uwielbiamy serię Poczytaj mi mamo. Dla mnie to powrót do czasów dzieciństwa, gdy siorpiąc kisiel ze startym jabłkiem, oglądałam Przygody Kota Filemona. A dla syna to czas tworzenia najpiękniejszych dziecinnych wspomnień. Warto je tworzyć właśnie z tak cudowną serią, z tak mądrymi i zabawnymi historyjkami.
Ta książka jest świetną pozycją do czytania "do snu". My właśnie tak ją zgłębiamy. Przeczytaliśmy już księgę pierwszą, gdzie najbardziej przypadła nam do gustu historyjka jeża i berberysu. Kolejne dwie księgi już czekają na przeczytanie. Nie możemy się tego doczekać.

A jeśli i Wy chcecie poczuć smak naszego dzieciństwa i pokazać jego kawałek swoim pociechom, to nie zastanawiajcie się, tylko śmiało zaopatrzcie się w tę pozycję.
Poczytaj Mi Mamo. Księga pierwsza
Autor: H. Bechlerowa, S. Grabowski
Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Oprawa twarda

Zobacz również

8 komentarzy

Subscribe