Z Fabisiowej biblioteczki: Robimisie, Agata Królak

14:08

Od jakiegoś czasu Fabianek przeżywa szał książeczkowy. I tak, jak do tej pory go nie interesowały, tak teraz codziennie czyta wszystkie swoje pozycje.
Na prośbę Fabisiu poczytaj mamie, słyszę słodkie ka ka ka, a mały przewraca sobie kartki, jakby rzeczywiście czytał :)
Jednakże przez to, że do tej pory nie interesował się książeczkami, to i nasza półeczka jest dosyć... uboga. Dlatego powoli zapisuję sobie pozycje, które chciałabym kupić :)

Dziś przedstawiam Wam jeden z ostatnich zakupów. MT miał możliwość kupna książeczki w Empiku, więc w końcu staliśmy się jej właścicielami. A mowa o:Książeczka ma 14 stron. Kartonowych, dosyć grubych.
Na każdej stronie jest inny zawód, wykonywany przez pana Misia lub panią Misiową ;)
Zauroczyły mnie w niej ilustracje. Chyba każdy z nas nie miałby problemów z narysowaniem ich. Uważam to za bardzo urocze :) I dla mnie to ogromny plus, bo większość ilustracji w książkach zwyczajnie mi się nie podoba...


Fabianek w pierwszej chwili jakoś nie bardzo był zainteresowany tą pozycją. Na szczęście następnego dnia mu się odwidziało :) Teraz codziennie studiujemy sobie zawody, jakie owe misie wykonują. Pokazujemy też gdzie misie mają oczka, uszka i inne części ciała.
Pewnie minie sporo czasu zanim Fabiś będzie kojarzył misia z wykonywanym zawodem, ale póki co książeczka i tak przysparza nam wiele radości.

Mogę polecić Wam ją i ja :)

PS. Fabiś najbardziej lubi... Pana architekta :)
Autor: Agata Królak
Wydawnictwo: Dwie Siostry
Oprawa: Kartonowa
19,90 zł

Zobacz również

8 komentarzy

Subscribe