Baba powróciła!

23:56

Moja mamuśka wróciła z dalekich ponad 2 miesięcznych wojaży. W związku z tym od kilku dni korzystamy i ją nawiedzamy.
Fabi po takim czasie jest bardzo nieufny w stosunku do babci, wstydzi się, nie da się nawet złapać za rączkę. Uśmiecha się tylko jak jest przy mnie i wtedy też ją zaczepia.
Muszę go do obecności babci na nowo przyzwyczaić :)

Mały F. dostał od babci koszulkę i spodnie, więc się chwalimy!Zamówiłam też w ostatnich dniach 2 pary butów. Jedne pochodzą z CDRL, a drugie z polecanej firmy ZETPOL.

Te z CDRL są rewelacyjne! Mają super elastyczną podeszwę, są porządnie wykonane. Do tego ładne i tanie, jak barszcz (w promocji całe 13 (!!) zł). Jestem z nich bardzo zadowolona.


Natomiast te z ZETPOLU... Cóż... Wyglądem nie powalają. Myślę, że to fajne butki do zciuchania w przedszkolu czy żłobku. Moje mają elastyczną podeszwę, ale niestety na materiale jest... klej. Do tego śmierdzą gumą. Zamówiłam też wzorek z samochodami, a dostałam serduszka. Więcej ich po prostu nie kupię ;) Dałam za nie całe 16 zł + 3 zł za dokupienie skórzanej wkładki.


Zobacz również

5 komentarzy

  1. Kurczę szkoda że te butki z "Zetpolu" zawiodły. Ja bym je chyba wymieniła, w końcu za nie zapłaciłaś, i nie do końca dostałaś to co chciałaś.

    Moje dziecko pewnie będzie tak samo nieufne do tatusia, który wróci po 2 miesiącach nieobecności.
    Pan F. przystojniacha!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ojjjj nie cierpie jak buty guma smierdza, u mnie pewnie poszlyby do kosza.

    OdpowiedzUsuń

Subscribe